Románia és Lengyelország szerint is szükség van a NATO keleti…
Az energiaembargót elutasító álláspontot foglal el „sok-sok más tagország is, amelyek nagyon függenek az orosz szén-, földgáz- és olajimporttól, még Németországnál is erősebben”, és „senkit nem szabad magára hagyni” – mondta a német kancellár.
Na, ez a nem semmi! 

Rio olimpiai bajnoka negyedszerre játszotta el ezt a trükköt. Megint lebukott… 
