Vasárnap utoljára lépett pástra Szász-Kovács Emese olimpiai bajnok párbajtőröző a vívók országos bajnokságán, Budapesten. A visszavonuló bajnokot szombaton a Ludovika Arénában a Magyar Vívószövetség hivatalos keretek között is elbúcsúztatta. A búcsúünnepségen Nagy Tíme...