Speciális ösztöndíjprogram indul a diaszpóra fiataljai számára, magyarországi felsőoktatási tanulmányaikat támogatandó – jelentette be Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes a Magyar Diaszpóra Tanács XI. ülésén csütörtökön Budapesten.
A miniszterelnök-helyettes elmondta, a programot Csák János kulturális és innovációs miniszterrel együttműködve valósítják meg.