Egyiptomban tárgyal Kövér László, az Országgyűlés elnöke az egyiptomi Parlament Képviselőházának elnöke, Hanafi Gebali meghívására érkezett hivatalos látogatásra Kairóba – közölte az Országgyűlés Hivatalának sajtóirodája szerdán.
Kövér László kiemelte, hogy Magyarország az arab országok közül elsőként Egyiptommal létesített diplomáciai kapcsolatot még 1928-ban.