A koronavírus elleni védőoltás felvételére kéri az oltatlanokat az országos tiszti főorvos a hétfőn kezdődő oltási akcióhéten. Müller Cecília a kormány Facebook-oldalán csütörtökön közzétett videójában azt is elmondta: már a koronavírus delta plusz variánsát is kimuta...
Soha nem volt ennyire fontos a védőoltás felvétele, mint most – jelentette ki Müller Cecília országos tiszti főorvos.
/posztok.hu









