Fidesz Budapest: Budapest az a város, amiért megéri mindennap do
Fidesz Budapest: Budapest az a város, amiért megéri mindennap dolgozni!
Magyarország akkor lehet erősebb, ha a fiatalok és az idősek összefognak, segítik egymás, ezért a különböző korosztályokat nem szabad egymással szembeállítani - mondta Novák Katalin.
Fidesz Budapest: Budapest az a város, amiért megéri mindennap dolgozni!