800 ezer körül van a harmadik oltást felvett magyarok száma és a jövő héttől Orbán Viktor miniszterelnök is közéjük tartozik majd, derült ki a kormányfő Kossuth Rádiónak adott interjújából. A teljes beszélgetést itt hallgathatja meg: https://cutt.ly/1E1ErJi
/posztok.hu

















