Nem az oltás a kockázat, hanem az oltatlanság. Aki pedig felveszi az oltást, az megkíméli magát egy kellemetlen, súlyos, időnként haláleseteket is magával hozó betegségtől – hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
Aki felveszi az oltást, az megkíméli magát egy kellemetlen, súlyos, időnként haláleseteket is magával hozó betegségtől – hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök.