A KDNP üdvözli, hogy Filló Pál szocialista országgyűlési képviselő tegnap bocsánatot kért a balatonőszödi frakcióülésen elhangzott patkányos hasonlatáért.
A jó politikus hallja azok szavát is, akik még nem választanak, a rossz politikus csak azt mondja, amit választói hallani szeretnének.