A magyar paralimpiai sport aranycsapatának nevezte a tokióit Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) elnöke, aki úgy véli, minden versenyző minden versenyszámában mindent kihozott magából a japán fővárosban.
A Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke szerint „soha a magyar parasport ilyen magasan nem volt, mint 2021 szeptemberében”. Gratulálunk!