Magyar Péter hangsúlyozta: Magyarország többé nem lesz következmények nélküli ország. Ezért az új országgyűlés megalakulását követően az elsők között fogják benyújtani a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalról szóló törvényt. Mint mondta: ez a hivatal a 2026-os rendszerváltás egyik legfontosabb intézménye lesz amelynek az lesz a feladat hogy feltárja az elmúlt 20 év közvagyont érintő visszaéléseit.
/posztok.hu








