Az Országház újra a magyar nemzet otthona, a szerénység, az alázat, a szolgálat és a tenni akarás háza lesz - közölte az Országgyűlés elnöke. Forsthoffer Ágnes kiemelte: fontos, hogy felelősséggel és tisztességesen, a magyar nemzet becsületét és felemelkedését szolgáló törvényeket alkossanak. Hangsúlyozta: azért fognak dolgozni, hogy többé senki ne legyen megbélyegzett, másodlagos állampolgár származása, véleménye vagy életmódja miatt.
/posztok.hu








