A második Artemis-küldés a terv szerint tíz napig fog tartani. Az Orion űrkapszula várhatóan négy nap múlva éri el a Holdat, majd elliptikus pályát ír le az égitest körül. A repüléssel a NASA már a következő holdraszállásra készül, ami akár két éven belül megvalósulhat.
/posztok.hu





: Hatlaczki…

