Az Oeconomus kutatási igazgatója az M1-en arról beszélt: ilyen tetemes összeget még soha nem kaptak kézhez a nyugdíjasok, mint amennyit most februárban fognak. A szakértő szerint az emelt összegű ellátások nem csak érintetteknek, hanem a magyar gazdaságnak is jó.
/posztok.hu









️