A kis kijevi parazita az európaiak pénzének egy részét egy, az ő szempontjából napról napra rosszabbul alakuló, vesztes háborúba önti, más részét meg ellopják a haverjai.
️
A kormányinfón a Miniszterelnökséget vezető miniszter azt mondta: 15 éve nem volt a mostanihoz hasonló hideg Magyarországon, ami jóval magasabb rezsiszámlákat eredményez. Ezért a kormány januárban rezsistopról döntött, hogy a nagy hideg miatt senkinek se kelljen többet fizetnie. A támogatás mindenkinek automatikusan jár majd – tette hozzá Gulyás Gergely.
/posztok.hu
A „nagymamahobbik” visszatértek 
1914-től 1957-ig közel hárommillió magyar halt meg vagy menekült el. Ez túl sok. Számunkra csak a béke a járható út.
️




