Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn kora délután egy beszéddel nyitotta meg a parlament őszi ülésszakának első ülését. A kormányfő már hétfő reggel is posztolt a közösségi oldalán a felszólalásról. Akkor többek közt azt írta: „Tavasz óta annyi minden történt, mint máskor évek alatt […] Merjük naggyá tenni Magyarországot!”
/posztok.hu







