A Hadházy-féle tüntetés résztvevői a Momentum és Bedő Dávid vezetésével elindultak a Ferenciek teréről az Fővám tér felé, majd – ezúttal is engedély nélkül – elfoglalták a Szabadság hidat, amelynek budai oldalán rendőrök akadályozták meg, hogy tovább menjenek, így a nagyjából 200 fős tömeg a hídon rekedt.
„Na figyelj Petya, azt mondod, aki álhírt terjeszt azt menjen börtönbe? Hát tessék, akkor kezdheted magaddal." Egy fiatal lány zseniálisan tette helyre a Poloskát.