A Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, EP-…
Bár Seress Rezső szerzeményei közül a Szomorú vasárnap sikerét egyik sem tudta túlszárnyalni, itthon nem csak ezt a dalt tartjuk számon tőle. Ilyen például az szerzeménye is, amelyet most Szilágyi Tibor ad elő.
„Nagyon jó úton haladunk” – írta az amerikai elnök.
Nyáron lejár Christian Eriksen szerződése a „vörös ördögökkel”. 


„Azoknak, akiknek nincs rejtegetnivalójuk, nem kell félniük.” 


„Nagy elánnal kell játszanunk a szurkolóink előtt, akiknek üzenem, felejtsék el a rivalizálást...”

Antony jól érzi magát a Real Betisnél.
️