Nem Ukrajna megadása garantálná a békét, hanem egy jól felfegyverzett Európa a saját kollektív erejével – jelentette ki Donald Tusk lengyel kormányfő vasárnap Varsóban.
„Az ukrán-orosz háborúban Lengyelország Ukrajna oldalán áll” – jelentette ki a lengyel kormányfő.
Petike elmondja az országjáráson, hogy kivezetnék a rezsicsökkentést, elvennék a terület alapú támogatást a gabonatermelőktől, hogy Weber parancsait követi és a globalisták bábja? Vagy hogy…