Kiürítették a pesterzsébeti uszodát, mert mérgező anyag került a levegőbe – közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel szerdán.
Az uszoda egyik helyiségében kénsavat és hypót öntöttek össze, emiatt mérgező anyag került a levegőbe.
/posztok.hu





️







