Tűz ütött ki a Puskás Arénában, a hatodik emeleten két légtechnikai berendezés égett – tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese kedden este az MTI-t.
Arról nem érkezett tájékoztatás, hogy a balesetnek vannak-e sérültjei.