Ma is több órás napsütésre számíthatunk!
️
Orbán Viktor: Mi mindig is tudtuk, hogy Trump vissza fog térni, a brüsszeliek meg megehetik amit főztek
A magyar miniszterelnök a hétfői EU-csúcs után közösségi oldalán úgy fogalmazott, hogy "Brüsszelben mindenki érzékeli a közelgő Trump-hatást, de sokan még mindig abban reménykednek, hogy őket nem érinti majd."
/posztok.hu








