A Kazincbarcikai Járási Ügyészség állatkínzás vétsége miatt vádat emelt egy férfi ellen, aki megfojtotta a kutyájára támadó ebet – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség helyettes sajtószóvivője hétfőn az MTI-vel.
A Kazincbarcikai Járási Ügyészség állatkínzás vétsége miatt emelt vádat a férfi ellen.