Az európai védelem az Egyesült Államok nélkül „nem fog működni”; az európai szövetségeseknek az eddig meghatározottnál, GDP-jük két százalékánál „jóval többet” szükséges fektetniük a védelembe – jelentette ki Mark Rutte NATO-főtitkár Brüsszelben, az európai uni...
Keir Starmer a NATO-főtitkárral folyatott megbeszélését követően közölte: Nagy-Britannia nem választ sem az Egyesült Államok, sem az Európai Unió között.
/posztok.hu







