Mogyoródon évtizedek óta gondot jelent az M3-as autópálya forgalmának zaja, mert a zajvédő fal mindmáig hiányzik. Az itt élők nap mint nap érzik ennek a terhét.

Ezért most 24 órás zajmérést végeztünk, hogy pontos képet kapjunk a terhelésről és a kiugró értékekről. Bár sokszor műszer sem kell hozzá: aki itt él, pontosan tudja, mennyire zavaró tud lenni a folyamatos zaj.

Ha a mérések is igazolják a túlzott zajterhelést, azonnali beavatkozást kezdeményezünk, az itt élőkkel és az önkormányzattal együttműködve. A cél egyszerű: hogy Mogyoródon az M3-as autópálya mellett nyugodtabb körülmények között lehessen élni!

Erdélyben mindig hamar kiderül, ha valakinek csak a neve Magyar, de a szíve nem!

Aki a magyarokat meg akarja törni, annak pár száz évvel korábban kellett volna felkelnie! Nem engedünk a zsarolásnak!

️ Robert Fico kiállt Orbán Viktor mellett: „Zelenszkij minden vörös vonalat átlépett.”

Na, Magyar Péter, mit gondolsz, Partizán Marcit is "a Tóni" fizeti?

A mi fiaink nem fognak Ukrajnáért meghalni! A mi fiaink Magyarországért fognak élni

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média