Nyissuk ki együtt a nemzeti konzultáció kérdőívet! Most mindannyiunk jövője a tét - a közteherviselésről, az adókról és a megélhetésünkről van szó. Ne engedjünk a megszorításoknak, védjük meg a magyar…
A mai napon Takács Péterrel, a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkárával bejelentettük, hogy a magyar kormány 27 milliárd forintos pályázati kerettel támogatja az egészségipari és egészségügyi innovációkat.
27 milliárd forint, azaz:
👉 10 milliárd forint gyógyszerfejlesztésre,
👉 15 milliárd forint orvostechnikai fejlesztésekre,
👉 2 milliárd forint kórházi innovációkra.
Hiszünk abban, hogy a jövő egészségügye a magyar kutatók és az orvosok kezében van. 
Lehetőségeket biztosítunk egyetemek, kutatóintézetek, vállalkozások és kórházak számára, hogy a legújabb megoldások mielőbb a betegek javát szolgálják.
A kormány elindította a Neumann János Programot, amelynek fókuszában az egészséges élet, a digitalizáció és az energetikai környezeti technológiák vannak.
Célunk világos: Magyarország legyen 2030-ra Európa tíz leginnovatívabb országa között! 💪🇭
/posztok.hu
A különbség zongorázható:
️ Amíg a Tisza szakértői a 13. havi nyugdíj megszüntetését javasolják, addig mi a 14. havi nyugdíj bevezetésén dolgozunk.

️

️
️Idejön Trump és Putyin