Hálás szívvel gondolok vissza a hétvégére, amely a népi hagyományainkról szólt.

A magyar kultúra határok nélkül összeköt bennünket, ezt mutatta meg a szombaton, a Budai Várban megrendezett Sereglés 2025 fesztivál, ahol 349 település táncolt együtt szerte a Kárpát-medencében.
Vasárnap pedig örömmel köszöntöttem a Rákosmenti Kistérségi Néptánctalálkozó keretében, az idén 35 éves @Veresegyházi Hagyományőrző Népi Együttest.

Hiszem, hogy a hagyomány hidat épít múlt és jövő között, összeforrasztja a generációkat, és közösséggé formál minket.

Jó magyarnak lenni!

Dr. Simicskó István: A KDNP frakció tagjaival csatlakoztunk a Misszió Keresztény Polgári Kör felhívásához.

Szerda este szentmisén imádkoztunk a Belvárosi Ferences Templomban egy békés hazáért.

Fontos…

Tarr “a választás után mindent lehet” Zoltán friss nyilatkozatát elnézve csak egy valami jut eszembe: Jó vergődést kívánok!
Részletek kommentben.

Pár hete a csodálatos székelyföldi Madéfalván jártam, ahol megtapasztalhattam azt, hogy mi is az Isten ajándéka.

Az a barátságos, szeretettel és tisztelettel teljes légkör ami ott van, mind egymás és…

️Hadházy Ákos már odáig jutott, hogy a templomi harang és egy ferences szerzetes is már ellenség

Hadházyék már semmi mást nem tudnak, csak balhézni, gyűlölködni és fenyegetni. Amikor a ferences atya…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média