„Nincs köztünk távolság” - ez az Erzsébet-tábor üzenete és különösen igaz ez a határon túlról érkező gyerekekre. Hiszen bár több száz kilométerre élnek, mindannyian egy nyelvet beszélünk, egy kultúrát őrzünk, és egy nemzet közösségét éljük meg, mert ami igazán összeköt bennünket az a szívekben van.
Öröm volt találkozni és látni annak a több száz erdélyi magyar gyermeknek a mosolyát, akikkel az Erzsébet-tábor szervezésében ma meglátogattuk az országházat.
Köszönöm az élményt és minden Erzsébet-táboros dolgozónak az elhivatott munkáját! ️
Hányszor kell még szétlőniük az ukránoknak a Barátság kőolajvezetéket ahhoz, hogy Zelenszkij pincsije, az élete nyarát csapató budai zsúrpubi akárcsak egyszer is szót emeljen a magyar érdekek mellett?
Egy régi római mondás szerint amikor apad a népszerűséged, kelts feltűnést. Még jó, hogy The MAN holnap elmegy a Savaria karneválra pózolgatni az arcán villanó fáklyák fényében. Ideális helyszín egy…
️BREAKING: Az önimádó MANöken képtelen feldolgozni, hogy látványosan csökken az érdeklődés iránta, ezért ócska személyeskedéssel és hergeléssel próbálja magára irányítani a figyelmet. A liberális…