György László az országjárásunk hajdúdorogi állomásán:

Az előttünk álló politikai döntések tétje magyar családonként évi 2,5 millió forint.

Tehát a tét nagy, van veszíteni valónk, és egyetlen olyan politikai közösség van ma Magyarországon, ami az elmúlt 15 évben is a magyar családok érdekeit képviselte, és az előttünk álló években is ezt fogja tenni, ez pedig a Fidesz-KDNP politikai közössége.

Magnus Brunner, az Unió migrációért felelős biztosa figyelmeztette Magyarországot, hogy intézkedéseket hozhat, ha nem mutat be tervet a Migrációs Paktum végrehajtására.

️Támadjanak és zsaroljanak…

☝ Ukrajna gyorsított felvétele az unióba romba döntené a magyar, és részben az európai gazdaságot is. Most kell észnél lennünk, ha hibázunk, később már nem lehet visszacsinálni!

Ők azok, akik eurómilliárdokat adnának az illegális migrációra, Soros NGO-knak, Ukrajnának, semmit Magyarországnak. Ez számunkra felháborító és elfogadhatatlan!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média