2010 óta több mint 1 millióval nőtt a foglalkoztatottak száma, miközben történelmi mélypontra süllyedt a regisztrált álláskeresőké.
️Külföldi munkaerő alkalmazására pedig kizárólag akkor kerülhet sor, ha magyar dolgozóval már nem tölthetők be az üres álláshelyek.
Azaz csak akkor jöhetnek külföldiek, ha magyar munkavállalót nem sikerül kiközvetíteni a betöltetlen helyekre.

Képzeljük csak el, mi lenne, ha ez épp Magyarországon történne meg

Az egyik lengyel minisztérium közleményt adott ki 👇

️A csütörtöki alkotmánybírósági döntésre reagálva, a varsói kulturális tárca…

A jobban szervezett rendelőkben lehet csökkenteni a várakozási időket. Az új központi digitális járóbeteg-irányítási rendszer mindennapi működését a Kistarcsai Flór Ferenc Kórházban teszteltük.

Magyarország nyolc éve mondja, hogy a migrációs válság brüsszeli kezelése kudarcot vallott. A problémát nem szabad Európába hozni, ott kell megoldani, ahol keletkezett.

,,Nem mindegy, hogy amit leteszünk az asztalra külön-külön, az végül összeadódik egy közös jövővé, és nálunk összeadódik. És ez egy nagyon erős politikai megkülönböztető jegye a magyaroknak."
Orbán…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média