𝘼𝙯 𝙣𝙮𝙚𝙧, 𝙖𝙠𝙞 𝙢𝙚𝙨𝙨𝙯𝙚𝙗𝙗𝙧𝙚 𝙡𝙖́𝙩
A Makronóm Intézet Makroszkóp rendezvényén az ország legjobb elemzői mondták el az értékelésüket arra vonatkozóan, hogy mire számíthatunk az előttünk álló évben: visszatér a növekedés, bővül a foglalkoztatás, nőnek a bérek.

️ Én pedig arról beszéltem, hogy mindez azért valósulhat meg, mert messzire tekintettünk és két lábbal a földön állva, időben cselekedtünk.

Találkozási ponttá tettük Magyarországot, ahol a keleti és a nyugati high-tech találkozik, és rácsatlakoztatjuk erre a folyamatra a magyarokat a szakképzés, az egyetemek és a magyar vállalkozások fejlesztésén keresztül.

𝗔𝘇 𝗲𝗿𝗲𝗱𝗺𝗲́𝗻𝘆𝗲𝗸 𝗺𝗮́𝗿 𝗷𝗲𝗹𝗲𝗻𝘁𝗸𝗲𝘇𝗻𝗲𝗸:
1️⃣. A magyar szakképzés Európa Bajnok a legutóbbi európai szakképzési versenyeredmények alapján.
2️⃣. Az egyetemi hallgatók háromnegyede Magyarországon a világ top 5 százalékába tartozó egyetemen tanul.
3️⃣. 2010 óta Magyarországon nőtt a legnagyobb arányban a hazai vállalkozások teljesítménye az egész Európai Unióban.
4️⃣. Top 3-ban vagyunk a világon 2010 óta a minimálbér emelkedésben.
5️⃣. Top 2-ben a foglalkoztatás bővítésében.
6️⃣. A zöld energia a magyar gazdaság jövője. Nálunk valósul meg arányaiban a legtöbb zöldipari beruházás a világban 2030-ig.

Kampánykörúton a Vajdaságban

Magyarország akkor tudja a leghatékonyabban támogatni a vajdasági magyarokat, ha a Vajdasági Magyar Szövetség megkerülhetetlen politikai súllyal rendelkezik Szerbiában.

Találkozó Nicu Popescu barátommal, Moldova külügyminiszterével, akivel természetesen az Európai Unió bővítéséről beszéltünk.

Biztosítottam a kollégát, hogy mi bővítéspárti országként támogatjuk…

Karácsony nem lát, nem hall, nem beszél.

👉 Mi viszont nem hagyjuk, hogy a főpolgármester sunnyogjon! Ezért újra eljöttünk a Vársoházára, hogy felszólítsuk, itt az ideje színt vallani és beismerni,…

Orbán Viktor a Magyarországnak járó uniós források visszatartásáról.

„Magyarok vagyunk, van nekünk erre a helyzetre is megfelelő nyelvi formulánk: hisszük, ha látjuk.”

Ezért nem időszerű a csatlakozási tárgyalások megkezdése Ukrajnával

Azok a régi, szép idők…Luca napja hagyományosan dologtiltó napnak számított: tilos volt minden asszonyi tevékenység, a fonás és a varrás, mert bevarrták volna a tyúk fenekét, a mosás, befőzés,…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média