A választók akaratát figyelembe véve
kezdeményezem a jászberényi Fidesz csoport feloszlatását és újjászervezését!
Isten éltesse Böjte Csaba testvért, akivel a gyerekekkel közösen zarándokoltunk a békéért!
Együttérzünk a napjainkban különösen szomorú helyzetben lévő kárpátaljaiakkal!
/posztok.hu
Mire költi a budapestiek pénzét Karácsony Gergely?
A híperpasszív főpolgármester az elmúlt 3 évből nem túl sok eredményt tud felmutatni.
1 milliárd forintot ígért a szelfi-főpolgármester. Ennek…


! Valljuk be, ilyenkor télen is gyönyörű és csodálatos!
️🙏❤️



️