Kövér László: Az emberek többsége biztonságos életre vágyik és ennek a biztonságnak a feltételeit csak mi, konzervatívok teremthetjük és őrizhetjük meg. 
𝙈𝙞𝙣𝙙𝙚𝙣 𝙫𝙖́𝙡𝙨𝙖́𝙜 𝙚𝙜𝙮𝙗𝙚𝙣 𝙡𝙚𝙝𝙚𝙩𝙤̋𝙨𝙚́𝙜 𝙞𝙨: 𝙖 𝙘𝙚́𝙡𝙪𝙣𝙠, 𝙝𝙤𝙜𝙮 𝙖𝙯𝙤𝙠 𝙖 𝙫𝙖́𝙡𝙡𝙖𝙡𝙠𝙤𝙯𝙖́𝙨𝙤𝙠, 𝙖𝙢𝙚𝙡𝙮𝙚𝙠 𝙖 𝙝𝙖́𝙗𝙤𝙧𝙪́ 𝙚́𝙨 𝙖 𝙟𝙖́𝙧𝙫𝙖́𝙣𝙮 𝙠𝙤̈𝙫𝙚𝙩𝙠𝙚𝙯𝙢𝙚́𝙣𝙮𝙚𝙞 𝙢𝙞𝙖𝙩𝙩 𝙠𝙤̈𝙯𝙚𝙡𝙚𝙗𝙗 𝙩𝙚𝙡𝙚𝙥𝙞́𝙩𝙞𝙠 𝙜𝙮𝙖́𝙧𝙩𝙤́𝙩𝙚𝙫𝙚́𝙠𝙚𝙣𝙮𝙨𝙚́𝙜𝙚𝙞𝙠𝙚𝙩 𝙖 𝙛𝙚𝙡𝙫𝙚𝙫𝙤̋ 𝙥𝙞𝙖𝙘𝙖𝙞𝙠𝙝𝙤𝙯, 𝙢𝙞𝙣𝙚́𝙡 𝙣𝙖𝙜𝙮𝙤𝙗𝙗 𝙖𝙧𝙖́𝙣𝙮𝙗𝙖𝙣 𝙫𝙖́𝙡𝙖𝙨𝙨𝙯𝙖́𝙠 𝙝𝙚𝙡𝙮𝙨𝙯𝙞́𝙣𝙪̈𝙡 𝙈𝙖𝙜𝙮𝙖𝙧𝙤𝙧𝙨𝙯𝙖́𝙜𝙤𝙩.
️ Az orosz-ukrán háború veszélyt jelent a békére, a biztonságra, az energiaellátásra és a Magyarországon működő iparvállalatok ellátására is az ellátási láncok széttöredezése miatt. Ez azonban egyben lehetőséget is jelent a magyar gazdaság számára: a globális gazdasági szereplők a korábban kihelyezett tevékenységeiket közelebb szervezik a jelentős vásárlóerővel rendelkező piacokhoz. Ez a nearshoring jelensége.
Azon dolgozunk, hogy ennek a folyamatnak a magyarok nyertesei legyenek és minél több olyan, magas hozzáadott értéket előállítani képes vállalkozás jelenjen meg Magyarországon, amely otthonának tekinti hazánkat. Ezt támogatja a felsőoktatási, a szakképzési és a felnőttképzési rendszereink átalakítása is, amely átalakítások egyik legfontosabb célja az volt, hogy a versenyképességünket meghatározó tudást termelő rendszereinket közelebb vigyük az iparhoz és a vállalkozásokhoz, és ezzel vonzóbb befektetési helyszínné tegyük Magyarországot.
Erről beszéltem a Hungexpo Ipar Napjai szakkiállítás megnyitóján.
Kövér László: Az emberek többsége biztonságos életre vágyik és ennek a biztonságnak a feltételeit csak mi, konzervatívok teremthetjük és őrizhetjük meg. 
🟠Koszovó nagykövetét fogadtam az Országházban
️
🤝🇽🇰
🟠Támogatjuk a baráti ország függetlenségét, katonai biztonságát, szerteágazó kapcsolataink elmélyítését
️
Ma van a magyar honvédelem napja. 173 évvel ezelőtt a magyar sereg ezen a napon foglalta vissza Buda várát. 
Az elmúlt években katonáink a legnehezebb helyzetekben is mindig helytálltak. Köszönjük a…
☝ Az évek során számtalan értékelhetetlen írást olvastam Magyarországról – időnként pusztán hanyag lustaság, máskor viszont hazánk aljas lejáratása vezérelte a szerzőket.
🤦 Most egy, az MSNBC-n…
Az autópályáról lehajtva sokszor megállok a balatonakarattyai magasparton, mely minden évszakban páratlan látványt nyújt. #csakisaBalaton
„Isten, haza, család. CPAC 2022
🇺🇸” album
️Szombat reggeli családi piacozás és lángosozás!

A római katolikus egyház ma ünnepli Magallanes Szent Kristóf emléknapját, akit 24 társával együtt ezen a napon avatott szentté II. János Pál pápa 2000-ben. Az 1920-as években Mexikóban nyíltan…
Ma van a honvédelem napja.
Egy háború sújtotta időszakban nem lehet eltúlozni annak jelentőségét, hogy erősítsük hazánk védelmi képességeit.
Nehéz helyzetből indultunk. A 2010 előtti időszakban…