Az
nem reagál érdemben az ukrán gabonadömpingre, így az országoknak kell lépni. A
gazdák védelme érdekében mától Magyarországon az
gabonaimport nem, a tranzit viszont lehetséges.
️Óriási eredmény
️
Évtizedes küzdelmünk ért célba: “hungarikum” lett a höveji csipke! 
A Rábaköz büszkesége végre méltó helyre került, a 8️⃣5️⃣ hungarikumot tartalmazó Hungarikumok Gyűjteményében. 


/posztok.hu





A képviselő házhoz megy 

