A Brüsszelt uraló szűk, de hangos baloldali elit az egész kontinenst egyetlen hatalmas birodalommá próbálja alakítani.
Eközben pedig olyan elvakult eszméket igyekeznek ráerőltetni Európára, amelyek…
️ A keresztény gyökereink és vele a keresztény értékrend az összmagyarság életét áthatja, függetlenül attól, hogy hívők vagy nem hívők vagyunk-e. 
Ugyan úgy, mint ahogy a szívverésünk okozta vérellátás a testünk minden pontján, minden sejtjében érvényesül.
️ De ahogy a szívverést sem tudjuk kitapintani a testünk minden pontján - leginkább csak néhány testrészen (nyakon, csuklón) -, úgy a keresztény értékrend sem tapintható ki látványosan akárhol, hanem leginkább a vidéken, és különösen a falvakban. 
A Brüsszelt uraló szűk, de hangos baloldali elit az egész kontinenst egyetlen hatalmas birodalommá próbálja alakítani.
Eközben pedig olyan elvakult eszméket igyekeznek ráerőltetni Európára, amelyek…
Nincs megállás! Újabb két győzelem. Gratulálok Sümegi Gábornak és Tóth Gábornak, Ozora és Baksa új polgármestereinek a vasárnap elért eredményekhez! 
Így telt az elmúlt közös hetünk
️
Mi a hasonlóság a pillangó és az elhibázott brüsszeli szankciók között?
Egy pillangó egyetlen szárnycsapása, tornádót idézhet elő. Az elhibázott szankciók soha nem látott migrációs hullámot…
Hamarosan azeri áram is érkezhet Magyarországra!
Biztosítjuk az ellátásbiztonságot és megvédjük a magyar családokat! 
Csepregi Éva: jó érzéssel tölt el, hogy jelenleg olyanok kezében van az ország irányítása, akik kiállnak a magyar érdekek mellett. 
Újabb Fidesz győzelmek az időközi választásokon, ezúttal Baksán és Ozorán! Köszönjük a bizalmat!Ennyi.
Egyre sokasodnak Európában a problémák a háború és a helytelen gazdasági lépések miatt. Mielőbb véget kell vetni a háborúnak!
Kisvárdán, az öröm vasárnapján fellobbant advent harmadik gyertyájának fénye is
️
Áldott, békés adventi készülődést kívánok
️
Fideszes győzelem született a Baranya megyei Baksán, ahol a tegnapi időközi valasztáson Tóth Gábort választották meg polgármesternek.
Gratulálok! 
