A határ szerbiai oldalán történt összecsapás is azt bizonyítja, hogy nem engedhetjük be az illegális bevándorlókat hazánkba. Számunkra Magyarország és a magyar emberek biztonsága az első.
Osli falunapja nem csak jó hangulatú forgatag, kellemes időtöltés kicsiknek és nagyoknak, hanem remek lehetőség volt arra is, hogy átadjuk a Magyar Falu Program keretében elnyert gépjárműveket. 


Szívből gratulálok Fodor József polgármester úrnak és csapatának, valamint Baranyai Gábor elnök úrnak és az ÖTE tagjainak! 
Hajrá Osli! 


Németh Ferenc Fotográfia
/posztok.hu




) Táncba viszem a feleségem.




️

