Továbbra is értetlenül állok a jelenlegi kormányt támogatók frusztráltság mögött. Mint már többször leírtam: ti nyertetek! Akkor meg itt anyáztok itt mindent nap, meg írkáltok itt, mint egy kocsis, témától függetlenül?
Értelmetlen.
Nyertetek! Élvezzétek.
Ettől én még beszélhetek, hiszen nekem nem tetszik, amit látok, hiszen ettől még nő az EU háborúigénye, ettől még egy illegális migráns ismét megölt egy fiatal svéd apukát, ettől még az iszlámosodás Amerikában is egy kimondott igénye sokaknak.
Menjetek, élvezzétek azt, hogy nektek már nem kell gondolkdoni, nektek ott van Magyar Péter. De azt kívánni, hogy mindenki más meg csak haljon meg, az pontosan egy iráni szekta kívánságával egyenlő.
/posztok.hu


Elfogadhatatlan, hogy politikai érdekek miatt rúgjanak ki hivatalnokokat. Mondd ki Te is: az igazság hangja számít. ✍️ 



️


