A képen a 17 éves Louis, akit egy brutális támadás során vertek össze a dél-franciaországi Narbonne-ban.

Louis egy nevelőotthonban élt Carcassonne közelében.

A videó fent van az X-en, de nincs az a világ, hogy idetegyem. Brutális. Egy csapat fiatal csak verte és rúgta őt miközben az elkövetők videóra vették és röhögtek…

És sokszor utálom a közösségi médiát, például most is. Az terjeng ugyanis, hogy külföldiek vagyis migránsok tették. Ezt jelenleg semmi nem támasztja alá.

Én vehemensen ellenzem az illegális migránsokat, de soha nem fogom azt like vadászatra használni.

A tragédia így is épp elég nagy az illegálisok miatt.

Louist körülbelül 10-15 fiatal támadt meg, s valószìnűleg egy előre kitervelt támadás érte.

Három napig küzdött az életéért mesterséges kómában, de végül belehalt sérüléseibe.

Eddig öt gyanúsítottat vettek őrizetbe, abból három kiskorú. A képek alapján, amiket én láttam a legtöbben fehér srácok az elkövetők.

A migráns rész eddig csak influenszereknél terjed.

A kérdés és amiért megosztom az ez: mi visz rá egy csapat Gen Z fiatalt, hogy röhögve megyìlkoljanak egy kiskorút s azt videóra vegyék?

Mi?

Noha a Sziniszterelnök köztudottan szárazon szereti, ez senkit se tévesszen meg!

A hét hátralévő részében extrém hőség várható országszerte, ezért nyomatékosan arra kérek mindenkit, hogy figyeljen…

️Szivárványos zászló a Dunába, magyar a helyére! Így is kell! A hazafiak tudják, mi a teendő!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média