Megint…
A képen a 17 éves Louis, akit egy brutális támadás során vertek össze a dél-franciaországi Narbonne-ban.
Louis egy nevelőotthonban élt Carcassonne közelében.
A videó fent van az X-en, de nincs az a világ, hogy idetegyem. Brutális. Egy csapat fiatal csak verte és rúgta őt miközben az elkövetők videóra vették és röhögtek…
És sokszor utálom a közösségi médiát, például most is. Az terjeng ugyanis, hogy külföldiek vagyis migránsok tették. Ezt jelenleg semmi nem támasztja alá.
Én vehemensen ellenzem az illegális migránsokat, de soha nem fogom azt like vadászatra használni.
A tragédia így is épp elég nagy az illegálisok miatt.
Louist körülbelül 10-15 fiatal támadt meg, s valószìnűleg egy előre kitervelt támadás érte.
Három napig küzdött az életéért mesterséges kómában, de végül belehalt sérüléseibe.
Eddig öt gyanúsítottat vettek őrizetbe, abból három kiskorú. A képek alapján, amiket én láttam a legtöbben fehér srácok az elkövetők.
A migráns rész eddig csak influenszereknél terjed.
A kérdés és amiért megosztom az ez: mi visz rá egy csapat Gen Z fiatalt, hogy röhögve megyìlkoljanak egy kiskorút s azt videóra vegyék?
Mi?
Megint…
ha már szégyenlősen elsuttogott szavakért lehet lapot kapni, akkor ℹ️dℹ️óta táncokért nem lehetne ugyanúgy?
Noha a Sziniszterelnök köztudottan szárazon szereti, ez senkit se tévesszen meg! 
️
A hét hátralévő részében extrém hőség várható országszerte, ezért nyomatékosan arra kérek mindenkit, hogy figyeljen…
Gyertyás menet a Szűzanya szoborhoz
A kérdés minden alkalommal ugyanaz: a szabály egy általános intézményi reform része, vagy egy konkrét politikai cél megvalósításának eszköze?
️Szivárványos zászló a Dunába, magyar a helyére! Így is kell! A hazafiak tudják, mi a teendő!
KÁVÉSZÜNET,NAGYSZOMBAT, KODÁLY! Kihelyezett szakbizottsági ülésünk volt Nagyszombatban. Mire jó a kávészünet??? :) Berényi József, Nagyszombat megye alelnöke gyorsan elvitt bennünket pár percre az…