Hát gratulálok, Budapest! Áradjon az, aminek Nyugaton már lassan gátat szabnak.

"Tégláról téglára, ahogy Magyar Péter mondja.

A cinikus valóság azonban az, hogy míg Amerikában lassan fordul a kocka, s idén már a Jaguar sem burkolózik rózsaszínbe, mert gyorsan szembejött a valóság: aki Jaguárt akar venni, annak nem az LMBTQ-identitás a csalogató erő. Ma már az amerikai DM-nek megfelelő Target sem burkolózik tetőtől talpig szivárványba júniusban, mert a valóság ott is szembejött, s a valóságot úgy hívják: bevételkiesés.

Na de Magyarország a felzárkózás útjára lépett április 13-a után. Felzárkózunk az EU-hoz, minden hülyeségével együtt. Felzárkózunk a migránspaktumhoz. Felzárkózunk a GMO-s kajához. Felzárkózunk az identitáspolitikához."

Irán:

"A végső ítélettel talán még érdemes várni. Egyelőre annyi biztos, hogy a játszma még korántsem ért véget."

Majka, hadd emlékeztesselek: az életben egyszer fent vagy, egyszer lent. De amikor valaki fent van, akkor mutatkozik meg igazán, hogy milyen ember.

Ui.: miattunk ne aggódj. Nekünk a tartást és az erőt…

👏👏👏Hatalmas taps fogadta Orbán Viktort Bécsben(is)💪🇭

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média