A főpolgármester ma hatévi városvezetés után beismerte, hogy az ország leggazdagabb városa már nemcsak csődközeli helyzetben van, hanem fizetésképtelen is. Budapest pénzügyi helyzete trükkök százaival sem kozmetikázható tovább.
A kormány meggyőződése, hogy a baloldali városvezetés következményeit nem szenvedheti el Budapest. Ezért elkötelezettek vagyunk a főváros működőképességének fenntartása mellett.
A helyzetet értékelni fogjuk és a csütörtöki Kormányinfón tájékoztatni fogom a nyilvánosságot a kormány lépéseiről.
Görgess tovább!
Orbán Viktor: Ha balosok jönnek mindig megszorítás van. Az a kérdés, hogy kitől veszik el? Ez úgy szokott történni, hogy a végén mindenkitől. Két lehetőség van. Van baloldal és adóemelés vagy jobboldal…
A Tisza Párt lebukott azzal, hogy őszintén nem akar a terveiről beszélni, ami ezekről kiszivárogott azt pedig Magyarországon mindig a baloldal hajtotta végre.
Keressétek a képeiken a hibát! Hoppá! Ti is észrevettétek az újabb árulkodó jelet? Elég feltűnő! A Komárom-Esztergom vármegyei 3. sz országgyűlési választókerületben is előre lezsírozott Tisza jelölt…