Jászsági Kulturális Roma Nap - Köszönöm a meghívást! Gratulálok! 

A Terepszemle legutóbbi felvételének alkalmával Nagy István látott vendégül, aki agrárminiszter, egyúttal a Győr-Moson-Sopron vármegyei 5. számú választókerület országgyűlési képviselője is.
Az egyik legszebb, legsokoldalúbb választókerület az övé. Első helyszínünk Mosonmagyaróvár volt, ahol a Széchenyi István Egyetem Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Karát tekintettük meg. Innen indult minisztertársam életpályája, és itt képzik ma is a jövő gazdászait.
A vár falain belül Európa első, folyamatosan működő agrár-felsőoktatási tanintézete működik. Az elmúlt években ugyanakkor számos fejlesztésen ment keresztül, hallgatóinak száma pedig egyre növekszik.
A videó vasárnap délelőtt 9 órától lesz megtekinthető a közösségi oldalaimon.
/posztok.hu



Miklósiban is megelevenedtek a szüreti hagyományok! Büszke vagyok rá, hogy a választókörzetemben élőknek ennyire fontos a múlt értékeinek megőrzése…


A projekt azon sikeresen elnyert és megvalósított pályázatnak a…
