
Hamarosan már online is ki lehet tölteni a nemzeti konzultációt. Töltsük ki minél többen, döntsünk együtt az ország jövőjéről!
Nem lehet könnyű tiszás EP-képviselőnek lenni…
További jó munkát kívánunk a tiszás EP képviselőknek, akik saját főnökük szerint Soros-ügynökök, agyhalottak és tehetségtelenek. A jó munkakörnyezet mindig fontos! 
/posztok.hu


️
️Budapesten tombol a lakhatási válság, de Karácsonyék ahelyett, hogy a probléma megoldásán dolgoznának, csak újabb kifizetőhelyeket hoznak létre az embereiknek a budapestiek…




️

