Június 9-én mutassunk erőt, álljunk ki a béke mellett
️
️ Csak a béke, csak a Fidesz!
Ennyi.
Mi azért dolgozunk, hogy megerősödjenek a jobboldali, konzervatív erők és felerősödjön a békepártiak hangja Európában.
🤝Egyeztetés Kavecsánszki Ádámmal, a Polgári Magyarországért Alapítvány elnökével, a Fidesz-KDNP képviselőjelöltjével.
/posztok.hu



️ 18 nap a választásig.

Isten éltesse 
A június 9-ei választások valódi tétje: háború vagy béke! Változásra van szükség, és békepárti jelölteket kell…
