️Minden segítség számít
️
Tegnap Bocskor Andrea képviselőtársammal jártunk az ukrán-magyar határon. Elsõ állomásunk Beregsurány volt, ahol az Ukrajnából érkezett menekülteket önzetlen segítséggel fogadják. Szomorú volt látni az apa nélküli családokat, időseket, nőket, gyerekeket, akik a háború borzalmai elől menekültek Magyarországra.
️ Az ide érkezők a magyar embereknek és a Magyar Kormánynak köszönhetően minden segítséget megkapnak. Dr. Tilki Attila képviselő úr részletesen tájékoztatott minket a menekülőknek nyújtott segítség formáiról. Mindemellett lehetőségünk volt Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő asszonnyal is találkozni, akinek személyesen is megköszöntük a Híd Kárpátaljáért programot.
🙏 Köszönet Herka István polgármester úrnak, Szilágyi Péternek, Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal Vásárosnaményi Járási Hivatalának vezetőjének és mindazoknak, akik munkájukkal segítik a menekülni kényszerülő embereket.
☝️Azonban tudjuk, hogy jóval többen szorulnak segítségre. Róluk sem feledkezünk meg!
/posztok.hu

Márianosztra is új falubuszt kapott a 


Kettő családot látogattam meg Mohácson, akik Kárpátaljáról érkeztek a háború borzalmai elől. 
️ A baloldali kormányok idejében 36%-os volt a legmagasabb jövedelemadó kulcs, most 15%, a 25 év alattiaknak és a négy- vagy többgyermekes…
Gyurcsány és Márki-Zay leállítanák a paksi fejlesztést.
️
Míg a magyar kormány a békéért küzd és…