2015. szeptember 16. – Röszke
️Tíz éve ezen a napon migránsok százai rontottak Magyarország déli határának. Nem „menekültek”, nem „szerencsétlen áldozatok”, hanem erőszakos tömeg, amely kövekkel és fadarabokkal támadt a magyar rendőrökre. Ez volt a „nyitott kapuk” politikájának véres valósága.
A magyar rendőrök, katonák és határvadászok azonban helytálltak, azóta is hálásak vagyunk munkájukért.
És mit tett közben és azóta is Brüsszel? Nem köszönetet mondott, hanem kioktatott. Nem elismerést kaptunk, hanem bírságokat.
️A röszkei nap üzenete világos: ha nem vesszük kezünkbe a sorsunkat, nem védjük meg a határainkat, ma olyan hírekkel és képsorokkal kellene szembesülnünk, mint amilyeneket a nyugat-európai utcákról látunk és hallunk nap, mint nap.
Számos tagállam folytat elkeseredett harcot az illegális migrációval és annak következményeivel szemben: Franciaország, Olaszország, Spanyolország, Németország, és a sort még lehetne folytatni.
Mi, Patrióták az Európai Parlamentben is kimondjuk az igazságot az illegális migrációról, még akkor is, ha rendre el akarnak minket hallgattatni. Nem volt ez másképp a múlt heti plenáris ülésen sem. A baloldal hisztérikus tiltakozása ellenére sikerült napirendre venni egy migrációs vitát, ahol számos patrióta, konzervatív képviselő nyíltan támogatásáról biztosított bennünket, köszönetet mondva a kitartásunkért.
/posztok.hu
Dr. Molnár Attila polgármester és Czunyiné dr. Bertalan Judit országgyűlési képviselő, államtitkár bejelentették:👩❤️👨 A 35 év alatti komáromi fiatal házaspárok
egy…



hazánk energiabiztonságát! Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést kötött a Shellel
2026-tól kezdődően 10 év alatt 2 milliárd köbméter földgáz érkezik
ez a legnagyobb volumenű…

