Magyar Péter köztársasági elnökjelöltje korábban azt mondta: "az, hogy Magyarország egyik közjogi méltóságát, a harmadik hatalmi ág vezetőjét az Alaptörvény átmeneti rendelkezései közé az utolsó pillanatban berakott módosító javaslattal lehessen elmozdítani a hivatalából, egyszerűen elképesztő!"
Szűcs Gábor szerint a Tisza-kormány most pontosan ezt csinálja!
Vagyis, ha Baka András szemet huny a Tisza jogállamot lebontó lépései felett, és elfogadja a jelölést, akkor magát köpi szembe. Ha nem, akkor Magyar Péter újra - immár sokadjára - öngólt lőtt.

Egyre nehezebb Tiszásnak lenni. Nem
Az aszály, de az elmúlt három hónap teljesítménye rendesen szárítja a Tiszát is.

- A 700 ezer gyermek/család helyett 400 ezer gyermeknek, közte vagyonos családok…

Megtámadták Takács Péter képviselőtársamat egy balatoni strandról hazafelé menet. A gyermekei szeme láttára inzultálták. Ide vezet Magyar Péter gyűlölködése.

Önkény, vagy
inkompetencia?

Az önkény megint szintet lépett. A jogállam teljes lebontását, vagy a kompetencia teljes hiányát látjuk épp.

Az egyik szörnyűbb, mint a másik.

Történt ugyanis, hogy a Tisza…

️A köztársasági elnöki tisztség nem kiadó️ A Tisza Párt által kezdeményezett, elnökválasztás és Baka András jelölése jogilag semmis, az alkotmányos renddel ellentétes próbálkozás.

Értékfeltáró Kollégiumok a Kárpát-medencében - Nyikó-mente Kollégium (2025)
Pap Jenő, fafaragó, Nyikómalomfalva

MTI hír a tegnapi Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter úrral való megbeszélésünkről👇

️Krízisvonal és krízishálózat létrehozását javasolja nehéz helyzetbe került várandós édesanyáknak a KDNP

Budapest,…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média