Ma este 19 órától élő vitaműsor a hírTv-n.
Kövessenek minket!
Nacsa Lőrinc:
Megtiszteltetés és felelősség, hogy az új Országgyűlésben a Magyarságpolitikai Bizottságot vezethetem. Ki kell állni a nemzeti kisebbségek jogai mellett, folytatni kell a közösségek támogatását. Munka van bőven, készen állunk rá!
Link a kommentben.
/posztok.hu
️
Mit jelent az újjászervezés? Mi lesz a feladatom szóvivőként és képviselőként? Mik a fő kihívások és mivel kell szembenéznünk?
Ma 18 órától…
️Tanulságos


