Az Európai Néppárt elnöke támogatja a 7. cikkelyes eljárás megszüntetését Magyarországgal szemben. Az új Tisza-kormány még hivatalba sem lépett. Ez egy dolgot bizonyít. Azt, hogy ennek az eljárásnak az égvilágon semmi köze nem volt a jogállamisághoz. Link a kommentben.
Görgess tovább!
1990 óta 10 parlamenti választás volt. Ebből 6 alkalommal 2/3-os többsége lett a győzteseknek. Ennyi.
“Álló ovációval fogadták Magyar Pétert az Európai Néppárt tanácskozásán, pedig ott sem volt!” - tegnapi örömhír a tiszás portálokon. Következik a vízen járás…
Kocsis Máté, Fidesz Frakció Podcast: Brutális külföldi kampány volt. Brüsszel pedig meg akarta mutatni, hogy nem lehet patrióta kormány hatalmon, és nincs olyan, hogy valaki folyton kibeszél a sorból.…
️ Ki veszi még be ezt a marhaságot? Brüsszelben lényegében nyíltan beismerték, hogy csak zsarolni akartak minket. Amint a sajátjuk nyert, megszűntek a hazánkkal szembeni aggályok. Szánalmas!