Soha nem hagyjuk, hogy elvegyék, ami nekünk jár!
Orbán Viktor:
Tegnap Kaposváron is megmutattuk, hogy mi vagyunk többen. 
Ma 18:00 órakor találkozzunk Egerben, a Dobó téren. Gyertek el ti is
️
Link a kommentben.
Orbán Viktor:
Tegnap Kaposváron is megmutattuk, hogy mi vagyunk többen. 
Ma 18:00 órakor találkozzunk Egerben, a Dobó téren. Gyertek el ti is
️
Link a kommentben.
Soha nem hagyjuk, hogy elvegyék, ami nekünk jár!
A Tisza Párt több mint 40 százalékkal csökkentené az egyházi intézmények támogatását!
️
️ Védjük meg a mindennapjainkat!
https://peticio.kdnp.hu/
Tegnap Kaposváron is megmutattuk, hogy mi vagyunk többen. 
Ma 18:00 órakor találkozzunk Egerben, a Dobó téren. Gyertek el ti is
️
Megújult az Ácsi Bóbita Óvoda! 
A Versenyképes Járások Program a települések összefogására és összehangolt fejlesztésére épít. A kiszámítható, garantált járási forráskeret stabil tervezést biztosít, és a közös, a járási…
Amíg nincs olaj, nincs pénz💪 Üzentek a Békemenet résztvevői az ukrán elnöknek! #eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
Megígértük, megcsináltuk!
Jó hír a térségben élőknek: március 16-tól ingyenes az első 30 perc parkolás a Kistarcsai Flór Ferenc Kórház parkolójában.
Ez egy apró, de fontos lépés: kevesebb stressz…
🤝Köszönöm a bizalmat és a támogatást. Számomra a közéleti munka mindig az emberekről szól: meghallgatni a kérdéseket, komolyan venni a felvetéseket, és segíteni ott, ahol lehet.
Hiszem, hogy ha…
Sajtószabadság Tisza módra
Minden politikusuknak TILOS
nyilatkozni

Elképesztő tömeg gyűlt össze Orbán Viktor országjárásán Kaposváron
Mi vagyunk a többség
