A választás tétje: béke vagy háború.
A magyar kormány az egyetlen, amely következetesen kiáll a béke mellett.
A gyermekeink jövője múlik rajta. 
Szijjártó Péter:
A magyar kormány támogatja a Molt a NIS szerb olajvállalatban lévő orosz tulajdonrész megvásárlásában. A szlovák, a magyar és a szerb olajpiac összehangolása Közép-Európát olyan jó helyzetbe hozza, amilyenben még sosem volt.
/posztok.hu
️

a háború támogatása nagyon mély gazdasági helyzetbe sodorná az országot!
Az Ukrajnának szánt százmilliárdok elszívása súlyos gazdasági visszaesést hozna, és veszélybe…
A veszélyek korában élünk.
️ Kéri László “az első tiszás”, egy fórumon beszélt arról, hogy Magyar Péternek meg kell hoznia azt a döntést az ukrán háború kapcsán, ami “szavazatveszteséggel”…